Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:
Dnia 27.10.2023 r. w miejscowości Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. W wyniku zdarzenia osoba poszkodowana została zabrana przez ZRM do szpitala, a uszkodzeniu uległa część budynku sklepu. Na miejsce zadysponowano zastęp PSP oraz Policję.
Na terenie powiatu mińskiego odnotowano osiem kolizji drogowych.
Utrudnienia w komunikacji drogowej, uszkodzenia infrastruktury drogowej:
Dnia 28.10.2023 r. w Sulejówku, ul. Bema dwa zastępy OSP usunęły plamę substancji ropopochodnej.
Zdarzenia z udziałem zwierząt:
Dnia 27.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Nowe Groszki, gmina Kałuszyn. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.
Dnia 28.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Krzywica, gmina Siennica. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.
Dnia 28.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Wólka Konstancja, gmina Stanisławów. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.
Dnia 28.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o rannym psie w miejscowości Barcząca, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.
Dnia 28.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o łabędziu chodzącym po drodze wojewódzkiej w miejscowości Dobre. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.
Dnia 29.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w Latowiczu, ul. Mrozowska. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.
Dnia 29.10.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłym psie w miejscowości Brzóze, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.
Inne:
Dnia 28.10.2023 r. w miejscowości Krzewina, gmina Halinów zastęp OSP zabezpieczał lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Dnia 28.10.2023 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Szpitalna doszło do wybudzenia czujki tlenku węgla. Na miejsce zadysponowano zastęp PSP.
Dnia 29.10.2023 r. w miejscowości Józefin, ul. Stołeczna, gmina Halinów doszło do upadku jeźdźca z konia. Na miejsce zadysponowano zastęp PSP, zastęp OSP, ZRM oraz Policję. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.
![]()