Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:  

Na terenie powiatu mińskiego odnotowano cztery kolizje drogowe.

Utrudnienia w komunikacji drogowej, uszkodzenia infrastruktury drogowej: 

Dnia 20.09.2023 r. na trasie A2, na wysokości miejscowości Jędrzejów Stary, gmina Jakubów doszło do przewrócenia się samochodu ciężarowego  z naczepą. W wyniku zdarzenia występują utrudnienia na autostradzie. W działaniach udział brała Policja, zastęp PSP, zastęp OSP oraz zarządca drogi. Przewidywany czas usunięcia pojazdu to godziny południowe dnia 21.09.2023 r.

Zdarzenia z udziałem zwierząt:

Dnia 20.09.2023 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Stojadła, ul. Stanisławowska, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Inne:

Dnia 20.09.2023 r. zastęp OSP trzy razy dowiózł wodę do gospodarstw w miejscowości Zamienie, ul. Osiedlowa i ulica Brzozowa oraz do miejscowości Podrudzie, ul. Konwaliowa, gmina Mińsk Mazowiecki.

Dnia 20.09.2023 r. zastęp OSP oraz patrol Policji zabezpieczały niewybuch z czasów II Wojny Światowej w miejscowości Budziska, gmina Halinów. Pocisk został zabrany przez Patrol Rozminowywania.

Loading