Dnia 23.06.2020 r. w miejscowości Aleksandrówka, gmina Jakubów doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 23.06.2020 r. w miejscowości Stojadła, ul. Warszawska, gmina Mińsk Mazowiecki na parkingu przy galerii handlowej doszło do pożaru samochodu osobowego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 24.06.2020 r. w miejscowości Arynów, gmina Mińsk Mazowiecki na parkingu przy autostradzie A2 doszło do pożaru samochodu osobowego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP i OSP.

Na terenie powiatu odnotowano trzy kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 23.06.2020 r. na terenie powiatu zastępy PSP oraz zastępy OSP trzy razy wyjeżdżały do wypompowywania wody z podtopionych posesji.

Dnia 23.06.2020 r. w miejscowości Budy Janowskie, ul. Jaśminowa, gmina Mińsk Mazowiecki zastęp PSP usunął plamę oleju silnikowego z drogi.