Dnia 24.03.2020 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Nadrzeczna doszło do pożaru trawy na nieużytkach. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 24.03.2020 r. w miejscowości Halinów, ul. Partyzancka doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i samochodu osobowego. W wyniku zderzenia się pojazdów poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. W działaniach udział brała także Policja, zastęp PSP oraz zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano dwie kolizje drogowe.

Dnia 24.03.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Łupińskiego zastęp PSP i zastęp OSP usunęły plamę płynów silnikowych z jezdni, Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 24.03.2020 r. w miejscowości Mienia, gmina Cegłów zastęp OSP usunął plamę płynów silnikowych z jezdni.