Pożary:

Dnia 11.02.2020 r. w Sulejówku, ul. Krasickiego doszło do pożaru wewnątrz budynku mieszkalnego będącego w trakcie budowy. Spaleniu uległy składowane deski. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP.

Dnia 12.02.2020 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Warszawska doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Dnia 11.02.2020 r. w miejscowości Kałuszyn, ul. Warszawska, na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia się pojazdów poszkodowany został kierowca samochodu osobowego, którego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Ponadto w działaniach udział brała Policja, zastęp PSP i dwa zastępy OSP.

Na terenie powiatu odnotowano 2 kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 11.02.2020 r. w miejscowości Jakubów, ul. Górna zastęp OSP usunął nadłamany konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad drogą.

Dnia 11.02.2020 r. w miejscowości Stanisławów, ul. Wołomińska zastęp PSP i zastęp OSP usunęły nadłamane konary drzew niebezpiecznie zwisająca nad drogą. PCZK o zdarzeniu poinformowało zarządcę drogi.