Dnia 8.02.2020 r na Obwodnicy Mińska Mazowieckiego doszło do pożaru samochodu osobowego. W wyniku pożaru spaleniu uległa komora silnika. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP i zastęp OSP. PCZK o zdarzeniu poinformowało zarządcę drogi.

Dnia 8.02.2020 r. w miejscowości Świdrów, gmina Dobre doszło do pożaru dzikiego wysypiska śmieci. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

Dnia 8.02.2020 r. w Sulejówku, ul. Paderewskiego doszło do pożaru pustostanu. W wyniku pożaru spaleniu uległ budynek wraz z wyposażeniem. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

Dnia 9.02.2020 r. w miejscowości Guzew, gminie Mrozy doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP.

Na terenie powiatu odnotowano dwanaście kolizji drogowych.

Dnia 9.02.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym dziku w miejscowości Rysie, gmina Dębe Wielkie. Zgłoszenie zostało przekazane do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz samorządu.