Dnia 6.02.2020 r. w Sulejówku, ul. Trakt Brzeski (droga krajowa nr 2) w rejonie przejścia dla pieszych doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Rannego pieszego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Na miejscu zdarzenia była także Policja.

Na terenie powiatu odnotowano pięć kolizji drogowych.

Dnia 6.02.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Kościuszki zastęp PSP uwolnił dwa ptaki zaplątane w siatkę ochronną na drzewie. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Straż Miejska.

Dnia 6.02.2020 r. w miejscowości Stojadła, ul. Warszawska, gmina Mińsk Mazowiecki zastęp PSP i zastęp OSP zabezpieczyły lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dnia 6.02.2020 r. w miejscowości Wólka Dłużewska, gmina Siennica doszło do podtrucia tlenkiem węgla. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Na miejscu zdarzenia był ponadto zastęp PSP oraz zastęp OSP.