Dnia 20.01.2020 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Kościelna doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru spaleniu uległa część więźby dachowej a zniszczeniu uległo porycie dachu. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP. Na miejscu zdarzenia był również Wójt Gminy Dębe Wielkie oraz Pogotowie Energetyczne.

Dnia 20.01.2020 r. w miejscowości Dobre, ul. Rynek doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Poszkodowanego mężczyznę Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Na terenie powiatu odnotowano 7 kolizji drogowych.

Dnia 20.01.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym dziku w miejscowości Kąty Goździejewskie I, gmina Dębe Wielkie. Zgłoszenie zostało przekazane do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.