Dnia 1.12.2019 r. w miejscowości Ruda, ul. Ogrodowa, gmina Dębe Wielkie doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 30.11.2019 r. w miejscowości Piotrowina, gmina Kałuszyn, na drodze krajowej nr 2 samochód osobowy uderzył w przydrożne barierki i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Na miejscu zdarzenia był ponadto zastęp PSP, dwa zastępy OSP oraz Policja.

Dnia 30.11.2019 r. w miejscowości Długa Kościelna, ul. Słoneczna, gmina Halinów samochód osobowy wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Na miejscu zdarzenia był ponadto zastęp PSP, zastęp OSP oraz Policja.

Dnia 1.12.2019 r. w miejscowości Drożdżówka, gmina Siennica samochód osobowy zjechał z drogi wojewódzkiej nr 802 i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Ponadto dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. W działaniach na miejscu zdarzenia udział brał zastęp PSP, dwa zastępy OSP, Policja oraz Prokurator. Podczas prowadzenia działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 802 był całkowicie zablokowany, Policja wyznaczyła objazdy.

Na terenie powiatu odnotowano 19 kolizji drogowych.