Dnia 27.11.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Gen. K. Sosnkowskiego doszło do pożaru w hali produkcyjnej. Na miejscu zdarzenia były cztery zastępy PSP, pięć zastępów OSP, ZRM oraz Policja.

Na terenie powiatu odnotowano dwie kolizje drogowe.

Dnia 27.11.2019 r. PCZK otrzymał zgłoszenie o przewróconych znakach drogowych na drodze między miejscowością Kuflew a Lubomin, gmina Mrozy. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 27.11.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Brzóze, ul. Północna, gm. Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do właściwego samorządu.

Dnia 27.11.2019 r. w miejscowości Kobierne, gmina Dębe Wielkie na terenie budowy autostrady został odnaleziony niewybuch z II Wojny Światowej. Niewybuch do czasu zabrania przez patrol rozminowania zabezpiecza Policja wraz z zastępem OSP.