Dnia 27.11.2019 r. w miejscowości Swoboda, gmina Siennica doszło do pożaru około 150 bel słomy. W działaniach gaśniczych brały udział dwa zastępy PSP oraz sześć zastępów OSP.

Dnia 27.11.2019 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Warszawska (DK 2) doszło do pożaru samochodu osobowego. W wyniku pożaru spaleniu uległa komora silnika. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano trzy kolizje drogowe.

Dnia 26.11.2019 r. PCZK otrzymał zgłoszenie o płynach silnikowych na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Stojadła, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 26.11.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Budy Barcząckie, ul. Mazowiecka, gmina Mińsk Mazowiecki. O konieczności utylizacji poinformowano zarządcę drogi.