Dnia 29.10.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Konstytucji 3-go Maja doszło do pożaru samochodu osobowego. W wyniku pożaru pojazd uległ całkowitemu spaleniu. W działaniach na miejscu zdarzenia udział brały 2 zastępy PSP, dwa zastępy OSP oraz Policja. PCZK o zdarzeniu poinformowało zarządcę drogi – Zarząd Dróg Miejskich w Mińsku Mazowieckim. .

Dnia 29.10.2019 r. w miejscowości Gliniak, gmina Mińsk Mazowiecki, na drodze wojewódzkiej nr 802 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia się pojazdów poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Ponadto w działaniach udział brała Policja, zastęp PSP i zastęp OSP. Na czas prowadzenia działań droga była całkowicie zablokowana, Policja wyznaczyła objazdy dla kierowców.

Na terenie powiatu odnotowano dziewięć kolizji drogowych.

Dnia 29.10.2019 r. w miejscowości Grabina, gmina Mińsk Mazowiecki zastęp PSP i zastęp OSP zabezpieczały lądowisko śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ponadto w działaniach udział brał Zespół Ratownictwa Medycznego.

Dnia 29.10.2019 r. w miejscowości Latowicz zastęp OSP zabezpieczył lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.