Dnia 3.10.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Kopernika doszło do potrącenia dwunastoletniego dziecka przechodzącego przez przejście dla pieszych przez samochód osobowy. Poszkodowane dziecko zostało zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Warszawie.

Na terenie powiatu odnotowano siedem kolizji drogowych.

Dnia 3.10.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o szkłach i częściach karoserii po kolizji na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Elizy Orzeszkowej w Mińsku Mazowieckim. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 3.10.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o uszkodzonej nawierzchni drogi w Mińsku Mazowieckim, ul. 1 PLM „Warszawa”. O uszkodzonej nawierzchni drogi poinformowano Zarząd Dróg Miejskich.

Dnia 3.10.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie na poboczu drogi krajowej nr 92 w miejscowości Ryczołek, gmina Kałuszyn. O konieczności utylizacji poinformowano zarządcę drogi.