Na terenie powiatu odnotowano cztery kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 17.09.2019 r. w miejscowości Długa Szlachecka, ul. Wyszyńskiego, gmina Halinów zastęp OSP usunął drzewo niebezpiecznie pochylone nad budynkiem.

Dnia 17.09.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o częściach karoserii na Obwodnicy Mińska Mazowieckiego w miejscowości Choszczówka Stojecka, gmina Dębe Wielkie. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 17.09.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o plamie płynów silnikowych na drodze krajowej nr 50 w Mińsku Mazowieckim. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Awarie energetyczne, uszkodzenia infrastruktury elektroenergetycznej:

Dnia 17.09.2019 r. w miejscowości Mrozy, ul. Mickiewicza doszło do powalenia się drzewa na linie energetyczne. Zagrożenie zostało usunięte przez Pogotowie Energetyczne oraz zastęp OSP.