UWAGA. W związku z awarią telefonu stacjonarnego 25 758 62 64,

tymczasowy numer telefonu do Powiatowego Centrum Zarządzana Kryzysowego to 25 756 40 85.

Dnia 11.09.2019 r. w miejscowości Grzebowilk, gmina Siennica zastęp OSP ugasił niezabezpieczone ognisko w lesie.

Dnia 11.09.2019 r. w miejscowości Mienia, gmina Cegłów doszło do potrącenia osoby przez pociąg pasażerski. Poszkodowana osoba została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja. PCZK o zdarzeniu poinformowało WCZK.

Na terenie powiatu odnotowano 12 kolizji drogowych.

Dnia 11.09.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o plamie płynów silnikowych na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Nowy Konik, gmina Halinów. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 12.09.2019 r. w miejscowości Ładzyń, ul. Akacjowa, gmina Stanisławów zastęp OSP uwolnił konia, którego noga utknęła w kręgach mostka na drodze.

Dnia 11.09.2019 r. zastęp PSP usunął nadłamany konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad placem zabaw w Mińsku Mazowieckim, ul. Konstytucji 3-go Maja.