Dnia 6.08.2019 r. w miejscowości Budziska, gmina Halinów doszło do pożaru poszycia leśnego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

Dnia 6.08.2019 r. w miejscowości Budy Wielgoleskie, gmina Latowicz doszło do pożaru rżyska na polu. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP.

Dnia 6.08.2019 r. w miejscowości Wielgolas Brzeziński, gmina Halinów doszło do pożaru trawy na nieużytkach. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 6.08.2019 r. w Sulejówku, ul. Okuniewska (droga wojewódzka 637) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba, którą ZRM zabrał do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział także dwa zastępy PSP, zastęp OSP oraz Policja.

Dnia 6.08.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o bezpańskich psach w miejscowości Wielgolas oraz Budy Wielgoleskie, gmina Latowicz. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 6.08.2019 r. zastęp PSP oraz zastęp OSP zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Mrozy.