Na terenie powiatu odnotowano siedem kolizji drogowych.

Dnia 16.07.2019 r. w miejscowości Stanisławów, na drodze krajowej nr 50 w wyniku kolizji czterech pojazdów wystąpiły utrudnienia w ruchu. PCZK o zdarzeniu poinformowało zarządcę drogi. Brak osób poszkodowanych.

Dnia 16.07.2019 r. w gospodarstwie znajdującym się w miejscowości Mienia, gmina Cegłów stwierdzono obecność materiału genetycznego wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV). W gospodarstwie liczącym 3347 sztuk świń wdrożone zostały procedury związane z likwidacją ogniska ASF. W działaniach na miejscu zdarzenia udział biorą pracownicy Wojewódzkiego i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, przedstawiciele Urzędu Gminy Cegłów, jednostki OSP z terenu gminy Cegłów oraz funkcjonariusze Policji.