Dnia 15.07.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Toruńska doszło do pożaru śmieci na posesji. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 15.07.2019 r. w miejscowości Grzebowilk, ul. Kolejowa, gmina Siennica doszło do pożaru trawy na nieużytkach przy torach kolejowych. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano trzy kolizje drogowe.

Dnia 15.07.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym dziku na drodze wojewódzkiej nr 637 w miejscowości Michałów, gm. Halinów. Zgłoszenie zostało przekazane do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz zarządcy drogi.

Dnia 15.07.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska zastęp PSP wypompował wodę z zalanego pomieszczenia budynku handlowo-usługowego. Zalanie pomieszczenia uległo na skutek pęknięcia rury.

Dnia 15.07.2019 r. w Sulejówku, ul. Plac Czarnieckiego zastęp PSP i zastęp OSP brały udział w otwarciu drzwi do budynku. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.