Dnia 10.07.2019 r. w Sulejówku, ul. Kombatantów doszło do pożaru śmieci w pniu drzewa. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 10.07.2019 r. w miejscowości Grabniak, gmina Dobre doszło do pożaru sterty gałęzi. Pożar został ugaszony przez trzy zastępy OSP.

Dnia 10.07.2019 r. w miejscowości Arynów, gmina Mińsk Mazowiecki, na drodze krajowej nr 50 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby, które Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. W działaniach ratowniczych brał również zastęp PSP, dwa zastępy OSP oraz Policja. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało GDDKiA i WCZK.

Na terenie powiatu odnotowano dziesięć kolizji drogowych.

Dnia 10.07.2019 r. PCZK otrzymał zgłoszenie o zerwanej linii telefonicznej w miejscowości Królewskie Brzeziny, gmina Halinów przez odłamany konar drzewa. Zgłoszenie zostało przekazane do operatora telefonicznego. Konar drzewa z drogi został usunięty przez zastęp OSP.