Dnia 10.06.2019 r. w miejscowości Grzebowilk, gmina Siennica doszło do pożaru poszycia leśnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 10.06.2019 r. w miejscowości Pustelnik, gmina Stanisławów doszło do pożaru śmietnika na cmentarzu. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 10.06.2019 r. w Halinowie, ul. Konopnickiej doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba, którą ZRM zabrał do szpitala. W działaniach ratowniczych brał udział zastęp OSP, dwa zastęp PSP, Policja oraz ZRM.

Dnia 10.06.2019 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Przemysłowa dwuletnie dziecko wtargnęło na drogę i uderzyło w bok przejeżdżającego samochodu. Ranne dziecko zostało zabrane przez ZRM do szpitala.

Na terenie powiatu odnotowano osiem kolizji drogowych.

Dnia 10.06.2019 r. w miejscowości Halinów, ul. Malinowa dwa zastępy OSP usunęły nadłamany konar drzewa wiszący nad drogą.

Dnia 10.06.2019 r. w Sulejówku, ul. Podleśna zastęp OSP usunął powalone drzewo z drogi.