Dnia 7.06.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza doszło do pożaru śmieci w betonowym śmietniku. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 8.06.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego doszło do pożaru śmieci w betonowym śmietniku. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 9.06.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska doszło do pożaru trawy na posesji. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 9.06.2019 r. w miejscowości Wólka Wybraniecka, gmina Stanisławów doszło do pożaru poszycia leśnego i łąki. Pożar został ugaszony przez 6 zastępów OSP. W wyniku pożaru spaleniu uległo około 0,8 ha poszycia oraz około 0,2 ha łąki. Na miejscu zdarzenia była również Straż Leśna.

Dnia 9.06.2019 r. w miejscowości Grzebowilk, gmina Siennica doszło do pożaru poszycia leśnego. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP. Na miejscu zdarzenia była również Straż Leśna.

Dnia 9.06.2019 r. w Sulejówku, ul. Wodociągowa doszło do pożaru sterty gałęzi na posesji. Pożar został ugaszony przez dwa zastępu OSP.

Na terenie powiatu odnotowano 17 kolizji drogowych.

Dnia 7.06.2019 r. w miejscowości Hipolitów, ul. Warszawska, gmina Halinów zastęp OSP usunął niebezpiecznie pochylone drzewo nad budynkiem administracyjnym.