Dnia 7.03.2019 r. w miejscowości Latowicz, ul. Dębowa doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano 4 kolizje drogowe.

Dnia 7.03.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o szkłach i częściach karoserii na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Choszczówka Stojecka, gmina Dębe Wielkie. O konieczności uprzątnięcia jezdni poinformowano zarządcę drogi.

Dnia 7.03.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o szkłach i częściach karoserii na skrzyżowaniu ulic Zgody i Traugutta w Mińsku Mazowieckim. O konieczności uprzątnięcia jezdni poinformowano zarządcę drogi.

Awarie energetyczne, uszkodzenia infrastruktury elektroenergetycznej:

Dnia 7.03.2019 r. PCZK otrzymał zgłoszenie o drzewie powalonym na linie energetyczne w miejscowości Wola Polska, gmina Jakubów. Zgłoszenie zostało przekazane do Pogotowia Energetycznego.