Dnia 9.02.2019 r. w miejscowości Rządza, gmina Stanisławów doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 9.02.2019 r. w miejscowości Guzew, gmina Mrozy doszło do pożaru budynku gospodarczego. W wyniku pożaru spaliło się jedno z pomieszczeń budynku oraz składowany w nim opał (drewno) . Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP.

Na terenie powiatu odnotowano cztery kolizji drogowych.

Dnia 10.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwych dzikach w miejscowości Rososz, gm. Cegłów. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 10.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannej sowie w miejscowości Cisie, ul. Główna, gmina Halinów. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 10.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwym dziku na drodze wojewódzkiej nr 802 w miejscowości Nowa Pogorzel, gmina Siennica. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.