Dnia 1.02.2019 r. w miejscowości Prusy, gmina Mińsk Mazowiecki doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 1.02.2019 r. w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 1.02.2019 r. w miejscowości Mrozy, ul. Nadrzeczna doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 3.02.2019 r. w miejscowości Zagórze, ul. Echa Leśnego, gmina Halinów  doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano osiem kolizji drogowych.

Dnia 4.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o dziurze w jezdni w Mińsku Mazowieckim, ul. T. Kościuszki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 1.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o bezpańskim, rannym psie w miejscowości Choszczówka Stojecka, gmina Dębe Wielkie. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 1.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym lisie na poboczu drogi wojewódzkiej 637 w miejscowości Pustelnik, gmina Stanisławów. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 2.02.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym dziku w miejscowości Sokolnik, gmina Mrozy. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu celem utylizacji. Próbki na ASF zostały pobrane przez PIW.

Dnia 1.02.2019 r. w miejscowości Mistów, gmina Jakubów zastęp OSP usunął nadłamany konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad drogą.

Dnia 3.02.2019 r. w miejscowości Sinołęka, gmina Kałuszyn zastęp OSP usunął drzewo niebezpiecznie pochylone nad droga.