Na terenie powiatu odnotowano dwie kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 15.01.2019 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Chochołowska dwa zastępy PSP usunęły niebezpiecznie pochylone drzewo.

Dnia 15.01.2019 r. w miejscowości Budziska, ul. Orla, gmina Halinów zastęp OSP usunął niebezpiecznie pochylone drzewo.

Dnia 15.01.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym lisie na poboczu drogi krajowej nr 50 w miejscowości Brzóze, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 15.01.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Dębe Wielkie, ul. Armii Krajowej. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 15.01.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie w miejscowości Jędrzejów Nowy, gmina Jakubów. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.