Dnia 4.11.2018 r. w miejscowości Grębiszew, gmina Mińsk Mazowiecki na drodze krajowej nr 50 doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych.
W wyniku zderzenia doszło do pożaru jednego z pojazdów. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP i PSP. Podczas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej był zablokowany. Na miejscu zdarzenia była także Policja.

Dnia 2.11.2018 r. w miejscowości Zamienie, gmina Mińsk Mazowiecki, na drodze krajowej nr 50 doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 5 osób. Poszkodowane osoby zostały zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala. Ponadto
w działaniach udział brał zastęp PSP, dwa zastępy OSP oraz Policja. PCZK monitorowało zdarzenie oraz poinformowało o wypadku WCZK telefoniczne i poprzez aplikację CAR oraz zarządcę drogi – GDDKiA.

Na terenie powiatu odnotowano dwanaście kolizji drogowych.

Dnia 2.11.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i ul. Tartacznej w Mińsku Mazowieckim. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 4.11.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o uszkodzonej lampie oświetlenia ulicznego w miejscowości Stojadła, ul. Kołbielska, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi - GDDKiA.

Dnia 2.11.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwym dziku w miejscowości Mienia, gmina Cegłów. O konieczności utylizacji dzika powiadomiono samorząd. Próbki na ASF zostały pobrane przez pracowników PIW.

Dnia 2.11.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwej sarnie w miejscowości Jędrzejów Nowy, gmina Jakubów. O konieczności utylizacji sarny powiadomiono zarządcę drogi.