Dnia 1.11.2018 r. w miejscowości Siennica, ul. Akacjowa doszło do pożaru śmieci na cmentarzu. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 1.11.2018 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Przemysłowa doszło do pożaru wiązanki na grobie. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 1.11.2018 r. w miejscowości Wiśniew, gmina Jakubów doszło do pożaru śmieci w kontenerze na cmentarzu. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 1.11.2018 r. w miejscowości Długa Kościelna, ul. Kochanowskiego, gmina Halinów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.  W wyniku zderzenia ranne zostały kierujące pojazdami, które zostały zabrane do szpitala. W działaniach ratowniczych brał udział zastęp PSP, dwa zastępy OSP, ZRM oraz Policja.

Dnia 1.11.2018 r. w miejscowości Zagórze, gmina Halinów, na drodze wojewódzkiej nr 637 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby, które zostały zabrane do szpitala. W działaniach ratowniczych brał udział zastęp PSP, zastęp OSP, dwie karetki ZRM oraz trzy radiowozy Policji. Podczas prowadzonych działań, ruch na drodze był zablokowany.

Na terenie powiatu odnotowano dziewięć kolizji drogowych.

Dnia 31.10.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Ładzyń, gmina Stanisławów. O konieczności utylizacji padłej sarny poinformowano zarządcę drogi.