Na terenie powiatu odnotowano osiem kolizji drogowych.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Od godziny 10:00 do godziny 22:00 dnia 24.10.2018 r. obowiązywało ostrzeżenie nr 58 – Silny wiatr/1.

Dnia 24.10.2018 r. w wyniku silnych wiatrów zastępy OSP i zastępy PSP 15 razy interweniowały przy zdarzeniach związanych z usuwaniem powalonych drzew i konarów drzew ze szlaków komunikacyjnych na terenie powiatu mińskiego.

Dnia 24.10.2018 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego dwa zastępy PSP zabezpieczyły naderwany arkusz blachy na dachu budynku mieszkalnego.

Utrudnienia w komunikacji PKP, uszkodzenia infrastruktury kolejowej:

Dnia 24.10.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o awarii rogatek na przejeździe kolejowym w miejscowości Halinów, ul. Warszawka. Zgłoszenie zostało przekazane do PKP i Policji

Dnia 24.10.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o plamie płynów silnikowych w Mińsku Mazowieckim, ul. Wyszyńskiego. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 24.10.2018 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o przekręconych znakach drogowych w Mińsku Mazowieckim, ul. Wielkopolska. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.