Dnia 19.02.2021 r. w miejscowości Okuniew, ul. Poligonowa, gmina Halinów doszło do pożaru pomieszczenia kotłowni w budynku mieszkalnym. W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Spaleniu uległy śmieci, instalacja elektryczna oraz instalacja hydrauliczna w pomieszczeniu kotłowni. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP i zastęp OSP. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 20.02.2021 r. w miejscowości Dębe Wielkie, ul. XXX-lecia doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP.

Dnia 21.02.2021 r. w Kałuszynie, ul. Warszawska doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano 8 kolizji drogowych.

Dnia 20.01.2021 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannej sarnie w miejscowości Patok, gmina Kałuszyn. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 20.01.2021 r. w miejscowości Wielgolas, ul. Mińska, gmina Latowicz zastęp OSP uwolnił daniela zaplatanego w sznurki. Na miejscu zdarzenia był również leśniczy.

Dnia 19.02.2021 r. w Kałuszynie, ul. Trzcianka zastęp OSP dowiózł wodę dla mieszkańców w związku z awarią wodociągu.