Dnia 20.11.2020 r. w miejscowości Mrozy, ul. Piaskowa doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru nadpaleniu uległa elewacja budynku, podbitka dachowa, orynnowanie dachy oraz część więźby dachowej. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy PSP i zastęp OSP. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 20.11.2020 r. w miejscowości Siennica, ul. Akacjowa doszło do pożaru śmieci w kontenerze. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Dnia 21.11.2020 r. w miejscowości Targówka, ul. Kolejowa gmina Mińsk Mazowiecki doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 22.11.2020 r. w miejscowości Pustelnik, ul. Nadrzeczna, gmina Stanisławów doszło do pożaru pomieszczenia gospodarczego przy budynku mieszkalnym. W wyniku pożaru spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz wyposażenie pomieszczenia. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

Dnia 22.11.2020 r. w miejscowości Mrozy, ul. Pokoju doszło do pożaru w pomieszczeniu budynku mieszkalnego. W wyniku zdarzenia częściowemu spaleniu uległa ściana i sufit w pomieszczeniu. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

Na terenie powiatu odnotowano 11 kolizji drogowych.

Dnia 22.11.2020 r. zastęp PSP oraz zastęp OSP usunęły plamę oleju silnikowego z drogi w Mińsku Mazowieckim, ul. Przemysłowa.

Dnia 20.11.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwym dziku w miejscowości Wielgolas Duchnowski, gmina Halinów. O konieczności utylizacji poinformowano samorząd.

Dnia 21.11.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannym łosiu w miejscowości Stojadła, ul. Arynowska, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 20.11.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza zastęp PSP i zastęp OSP zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.