Dnia 19.11.2020 w miejscowości Piotrowina, gmina Kałuszyn na drodze krajowej nr 2 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz samochodu dostawczego. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. W działaniach na miejscu zdarzenia udział brały dwa zastępy PSP, dwa zastępy OSP, Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Policja oraz Prokurator. W czasie prowadzenia czynności ratowniczych oraz przez Prokuratora ruch na drodze krajowej był całkowicie zablokowany.

Dnia 19.11.2020 w miejscowości Zamienie, gmina Mińsk Mazowiecki na drodze krajowej nr 50 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego, dwóch busów oraz czterech samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu ciężarowego, 12 osób zostało poszkodowanych, z których 6 zostało przewiezionych do szpitali w Mińsku Mazowieckim, Międzylesiu oraz Garwolinie. W działaniach na miejscu zdarzenia udział brały trzy zastępy PSP, cztery zastępy OSP, cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja oraz Prokurator. W czasie prowadzenia czynności przez Prokuratora ruch na drodze krajowej był całkowicie zablokowany. Wyznaczono objazdy.

Na terenie powiatu odnotowano pięć kolizji drogowych.

Dnia 20.11.2020 r. w miejscowości Stare Groszki, gmina Kałuszyn zastęp OSP usunął powalone drzewo z drogi.