Dnia 13.11.2020 r. w Sulejówku, ul. Skorupki doszło do pożaru dwóch samochodów osobowych. W wyniku pożaru spaleniu uległa karoseria i wnętrze obu pojazdów. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP i zastęp PSP. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 15.11.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Boczna doszło do pożaru sadzy w kominie budynku jednorodzinnego mieszkalnego. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy PSP.

Na terenie powiatu odnotowano dziewięć kolizji drogowych.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 13.11.2020 r. w miejscowości Sinołęka, gmina Kałuszyn zastęp OSP usunął drzewo zagrażające powaleniem na drogę gminną.

Dnia 14.11.2020 r. zastęp PSP oraz zastęp OSP usunęły plamę oleju silnikowego z drogi w Mińsku Mazowieckim, ul 1 PLM Warszawa.

Dnia 15.11.2020 r. zastęp OSP usunął plamę oleju silnikowego z drogi w miejscowości Mrozy, ul. Tartaczna.

Dnia 15.11.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannym psie w miejscowości Janów, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane od samorządu.

Dnia 14.11.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego zastęp PSP i zastęp OSP zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.