Dnia 21.09.2020 r. w miejscowości Dłużka, gmina Mińsk Mazowiecki doszło do pożaru trawy na nieużytkach. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP.

Na terenie powiatu odnotowano dwie kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 21.09.2020 r. w miejscowości Chobot, gmina Halinów zastęp OSP usunął drzewo niebezpiecznie pochylone nad posesją.

Dnia 21.09.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Śniadeckich zastęp PSP i zastęp OSP usunęły plamę płynów silnikowych z jezdni. PCZK przekazało zgłoszenie do zarządcy drogi, miejsce zdarzenia zabezpieczała Straż Miejska.

Dnia 21.09.2020 r. zastęp OSP usunął plamę oleju silnikowego z drogi w Mińsku Mazowieckim, ul. Kościuszki.

Dnia 21.09.2020 r. w miejscowości Gołębiówka, gmina Kałuszyn zastęp PSP i zastęp OSP zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.