Dnia 12.09.2020 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza przy bocznicy kolejowej doszło do pożaru śmieci - lodówki. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Na terenie powiatu odnotowano dwadzieścia kolizji drogowych.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 11.09.2020 r. w Sulejówku, ul. Idzikowskiego zastęp OSP usunął nadłamany konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad jezdnią.

Dnia 13.09.2020 r. w miejscowościach Długa Kościelna, ul. Powstania Styczniowego oraz Okuniew, ul. Długa, gmina Halinów, zastępy OSP usunęły plamy płynów silnikowych
z jezdni.

Dnia 11.09.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwej sarnie w miejscowości Latowicz, ul. Mrozowska. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi – ZDP.

Dnia 13.09.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannym kocie w miejscowości Tartak, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 13.09.2020 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwej sarnie w miejscowości Rakówiec, gmina Dobre. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.