Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Dnia 21.05.2019 r. w miejscowości Sulejówek, ul. Sobieskiego doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Na terenie powiatu odnotowano trzy kolizje drogowe.

 

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi: 

Dnia 21.05.2019 r. w miejscowości Kąty, gmina Siennica zastęp OSP usunął powalone drzewo z jezdni. Drzewo zerwało linię energetyczną. PCZK o zdarzeniu poinformowało Pogotowie Energetyczne.

Dnia 21.05.2019 r. w miejscowości Wólka Iłówiecka, gmina Mińsk Mazowiecki zastęp OSP usunął powalone drzewa z drogi.

Dnia 21.05.2019 r. w miejscowości Józefin ul. Miła, gmina Halinów zastęp PSP i zastęp OSP usunął nadłamane konary drzew zagrażające powaleniem na budynek mieszkalny.

 

Zdarzenia z udziałem zwierząt:

Dnia 21.05.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o padłym dziku w miejscowości Chmielew, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz do właściwego samorządu.

Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Dnia 20.05.2019 r. w Mińsku Mazowieckim na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Sobieskiego doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia się pojazdów poszkodowane zostały dwie osoby, które Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Ponadto w działaniach brał udział zastęp PSP, OSP oraz Policja. PCZK o zdarzeniu poinformowało zarządcę drogi.

Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Dnia 18.05.2019 r. w miejscowości Starogród, gmina Siennica kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranny został pasażer, którego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Na miejscu zdarzenia był także zastęp PSP, trzy zastępy OSP oraz Policja.

Dnia 18.05.2019 r. w miejscowości Dobre, ul. K. Laszczki doszło do potracenia rowerzystki przez samochód dobowy. W wyniku potrącenia ranna rowerzystka została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na terenie powiatu odnotowano 15 kolizji drogowych.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 17.05.2019 r. w miejscowości Długa Szlachecka, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, gmina Halinów zastęp OSP usunął nadłamany konar drzewa niebezpiecznie zwisający nad drogą.

Dnia 18.05.2019 r. w wyniku intensywnych opadów deszczu doszło do zalania piwnicy w Gminnym Ośrodku Kultury w Stanisławowie, ul. Rynek. Woda z piwnicy została wypompowana przez zastęp OSP.

Utrudnienia w komunikacji drogowej, uszkodzenia infrastruktury drogowej:

Dnia 18.05.2019 r. w Sulejówku, ul. Aleja Piłsudskiego (droga wojewódzka 638) zastęp OSP usunął plamę płynów silnikowych z jezdni.

Zdarzenia z udziałem zwierząt:

Dnia 18.05.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o rannym psie w Sulejówku, ul. Aleja Piłsudskiego. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.

Dnia 19.05.2019 r. PCZK otrzymało zgłoszenie o martwej sarnie w miejscowości Wólka Mińska, gmina Mińsk Mazowiecki na drodze serwisowej autostrady A2. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi – GDDKiA.

Inne:

Dnia 18.05.2019 r. w miejscowości Siennica, ul. Szkolna zastęp OSP zabezpieczał lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Dnia 16.05.2019 r. w miejscowości Choszczówka Dębska, gm. Dębe Wielkie na drodze krajowej nr 2 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Na terenie powiatu odnotowano pięć kolizji drogowych.

Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe:

Na terenie powiatu odnotowano sześć kolizji drogowych.