Dnia 5.11.2022 r. w Sulejówku, ul. Partyzantów doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie jednego z pomieszczeń. W działaniach gaśniczych udział brał zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 5.11.2022 r. w Kałuszynie, ul. Warszawska doszło do pożaru w kotłowni do ogrzewania szklarni.
W działaniach gaśniczych udział brał zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

Dnia 6.11.2022 r. w miejscowości Targówka, ul. Brzozowa, gmina Mińsk Mazowiecki doszło pożaru
w budynku mieszkalnym. W wyniku pożaru znieszczeniu uległy elementy znajdujące się przy kominku, zadymieniu uległ cały budynek. Pożar został ugaszony przez zastęp PSP.

Dnia 6.11.2022 r. w miejscowości Pełczanka, gmina Cegłów doszło do pożaru poddasza budynku jednorodzinnego. W wyniku pożaru spaleniu uległy rzeczy składowane na poddaszu, nadpaleniu uległy drewniane części konstrukcji dachowej. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy PSP oraz cztery zastępy OSP. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Dnia 4.11.2022 r. w miejscowości Stojadła, ul. Pogodna, gmina Mińsk Mazowiecki doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Poszkodowany został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczała Policja.

Na terenie powiatu mińskiego odnotowano 4 kolizje drogowe.

Zagrożenia związane z warunkami pogodowymi:

Dnia 4.11.2022 r. w miejscowości Wola Polska, gmina Jakubów zastęp OSP usunął niebezpiecznie pochylone drzewo zagrażające powaleniem na drogę.

Dnia 5.11.2022 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłym dziku przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Ołdakowizna, gmina Stanisławów. Zgłoszenie zostało przekazane do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz do GDDKiA.

Dnia 5.11.2022 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłym zwierzęciu na drodze wojewódzkiej nr 802 w miejscowości Mikanów, gmina Mińsk Mazowiecki. Zgłoszenie zostało przekazane do zarządcy drogi.

Dnia 6.11.2022 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymało zgłoszenie o padłej sarnie
w miejscowości Gójszcz, gmina Mrozy. Zgłoszenie zostało przekazane do samorządu.